Bayiliğini Yaptığımız Distributorler ve Ürünler

apple logo

Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc., merkezi cupertino, california’da  bulunan;tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirkettir. En bilinen donanım ürünleri mac serisi bilgisayarlar, ipodmüzik çalar,iphone akıllı telefon, ipad tablet bilgisayar ve apple watch adlı akıllı saattir. Yazılımları arasında ise OS X ve İos İşletim sistemleri, İ Tunes medya tarayıcısı,Safari internet tarayıcısı ile  ilif ve İwork paketleri yer almaktadır. Şirket 1 Nisan 1976 yılında kurulmuş ve 3 Ocak 1977’de Apple Computer, Inc. adıyla anonim şirket haline gelmiştir. İsminde yer alan “Computer” (Bilgisayar) kelimesi 9 Ocak 2007’de iPhone tanıtımıyla birlikte tüketici elektroniğine yönelimlerini yansıtması amacıyla kaldırılmıştır.

 

imagesapcAmerican Power Conversion, veri kaybı, donanım hasarı ve sistemin çalışmamasının başlıca sebeplerine karşı koruma sağlar. 1981’de kurulan APC, akım dalgalanması baskılayıcıları, kesintisi güç kaynakları (UPS), güç düzenleme donanımları, güç yönetim yazılımı ve DC güç sistemleri ve ayrıca Nonstop Networking™ için hassas soğutma donanımları ve profesyonel düzeyde danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere global, uçtan uca AC ve DC tabanlı destek güç ürünleri ve hizmetlerinde lider konumdaki tedarikçidir. Legendary Reliability™ kavramıyla tanınan APC, masaüstü bilgisayarlardan veri merkezi işlemlerine ve komple tesislere kadar güç koruma çözümlerine dönük kalite, yenilik ve destek standartlarını belirlemektedir. Hem ev hem de şirket ortamları için tasarlanmış olan kapsamlı çözümleri, her boyuttan hassas elektronik, ağ bağlantısı, haberleşme ve endüstriyel donanımın yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını geliştirmektedir.

 

Benq_logo_

BenQ kanıtlanmış uzman tecrübesiyle görüntü sistemleri, mobil çözümler, network teknolojilerini kullanarak ürün, servis ve çeşitli çözümler sunmaktadır: Bu ürün, servis ve hizmetlerden bazıları dijital projektörler, profesyonel monitörler, interaktif geniş paneller, görüntüleme çözümleri, mobil bilgi işlem cihazları ve LED aydınlatma çözümleridir.

 

 

BrotherAtYourSidelogo_CMYK

Brother yenilikçi ürün anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle yüzyıldan uzun süredir seçkin bir marka olarak ün kazanmıştır.1908’de kurulmuş bir Japon şirketi olan Brother şu anda baskı ve görüntüleme, etiketleme ve ev dikiş makinesi piyasalarında kaliteli, yenilikçi ürünler üreten lider bir markadır. Anahtar ürünler arasında, lazer yazıcılar, Çok-İşlevli Yazıcılar (MFC’ler), faks makineleri, etiket makineleri, etiket yazıcıları ve birçok ev ve sanayi tipi dikiş makinesi bulunmaktadır. Dünya çapında güvenilir bir marka olan Brother, işindeki tüm yaklaşımlarında “Müşteri Önceliğine” inanır. Brother kapsamlı çözüm önerileriyle müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır.

 

Cisco-nedir

Cisco internet ağ çözümleri konusunda dünya lideridir. Bugün iletişim ağları iş dünyası, eğitim, hükümet ve ev iletişiminin vazgeçilmez bir parçasıdır, ve Cisco’nun Internet Protokolü (IP) bazlı ağ çözümleri bu ağların temelini oluşturur. Cisco donanım, yazılım ve servis çözümleri bireyler ve şirketlerin üretkenliği artırmaları, müşteri memnuniyetini geliştirmeleri ve rekabet avantajını güçlendirmelerini sağlayan İnternet çözümleri yaratmak için kullanılmaktadır. İnternet ve aynı zamanda İnternet-temelli iş çözümlerinin sağladığı üretkenlik artışları ile Cisco ismi eş anlamlı hale gelmiştir. Cisco’da bizim vizyonumuz insanların çalışma, yaşama, eğlenme ve öğrenme yöntemlerini değiştirmektir.

 

asasasasaCommscope, eğitim, sağlık, finans, endüstri ve diğer pek çok pazarda özel ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına uygun ofis ve veri merkezi uygulamaları için geliştirdiği üstün kaliteli uçtan uca kablolama sistemleri ile bilişim ağları sektörünün en güvenilir firmalarından birisidir. AMP ve KRONE ürün portföyü ile tek bir kaynaktan farklı uygulamalara yönelik entegre çözümler sağlayan TE Connectivity, yapısal kablolama sektöründe dünya lideri olarak analog telefondan sistemlerinde 1/10/40 & 100Gbit e kadar farklı sistemlere yönelik olarak uygun veri, ses ve görüntü iletimi için fiber optik ve bakır kablolama sistemleri sağlamaktadır.

 

dellogoDell dünyadaki lider sistem ve servis şirketlerinden biri olarak Fortune 500 listesinde 34. sırada bulunmaktadır. 20 yıldan uzun bir süredir bilgi teknolojileriniz kurumsal ve  son tüketici müşterilerine en uygun şekilde sunarak IT sektörünün gelişmesinde büyük rol oynayan Dell, sunduğu uçtan uca çözümler ile firmaların daha verimli hale gelmesi için BT altyapısı konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

 

EPSON-LogoEpson Europe BV, 1990 yılında Amsterdam’da kuruldu ve merkezi Japonya’da bulunan Seiko Epson Corporation’ın Avrupa ofisi haline geldi. Bugün, dünya çapında 94 ülkede   faaliyet  göstermekten, imzamız niteliğindeki piezoelektrik teknolojimiz temel alınarak tasarlanmış ürünler sunmaktan ve her Epson müşterisinin yaşamını iyileştiren yenilikler getirmekten gurur  duyuyoruz.

 

fortinet1212Dünya çapında ağ güvenliği çözümleri sunan Fortinet (NASDAQ: FTNT) bulunduğu sektörde pazar lideridir. Oluşabilecek tüm potansiyel güvenlik tehditlerine karşı dinamik yapısı sayesinde geniş, entegre ve yüksek performanslı koruma sağlamaktadır. Müşterilerimiz arasında ; 2012 Fortune Global 100 firmaları, dünya çapındaki işletmeler, servis sağlayıcılar ve kamu kurumları yer almaktadır.

 

HONEYWELL LOGO

Honeywell’in sürekli iyileştirme modeli aslında birbiriyle rekabet içerisindeymiş gibi görülen iki temel hedefe dayanmaktadır: büyüme ve verimlilik. Global proseslerimiz ve destekleyici süreçlerimiz sürekli olarak hizmet kalitemizi ve etkinliğimizi yükseltmemizi sağlayan temel araçlarımızdır.Destekleyici süreçlerimiz sayesinde müşterilerimize yüksek kaliteye sahip ürün ve hizmetlerimizi dünyanın her köşesindeki müşterilerimize çok hızlı ve uygun maliyetlerle sunabilmekteyiz.

 

 

huawei logo1

Huawei, kurumsal müşteriler, telekom operatörleri ve son kullanıcıya en son teknoloji ile geliştirilmiş ürün ve hizmet sağlayan, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın lider şirketleri arasında yer alıyor. 20 yıldan fazla bir süre boyunca bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe elde ettiği zengin deneyim sayesinde, iş ortaklarını ve tüketicileri geleceğin teknolojisiyle buluşturarak, dünyada 2 milyardan fazla kişinin bilgi ve teknolojiye erişimini mümkün hale getiriyor.

 

lenovoLenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) Lenovo, dünyanın lider PC üreticisi ve PC+ pazarının öncü şirketlerinden olup 160’tan fazla ülkede müşterilere hizmet veren, 34 milyar ABD dolarlık bir kişisel teknoloji şirketidir. Olağanüstü bir mühendislik harikası olarak tasarlanan PC’ler ve mobil internet cihazları üretmeye adanmış olan Lenovo’nun iş anlayışı ürün yenileme, çok verimli bir global tedarik zinciri ve güçlü stratejik işletmeyi temel alır. Lenovo Group’un IBM Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü satın almasıyla kurulan şirket güvenilir, yüksek kaliteli, güvenli ve kullanımı kolay teknoloji ürünleri ve hizmetleri geliştirir, üretir ve pazarlar. Ürün grupları arasında efsanevi Think marka ticari PC’ler ve Idea marka tüketici PC’lerinin yanı sıra sunucular, işistasyonları ve tablet bilgisayar ve akıllı telefonlar içeren bir mobil internet cihazları ailesi bulunmaktadır. Lenovo, Japonya’daki Yamato laboratuvarı, Çin’de Pekin, Şanghay ve Shenzhen ve ABD’de Raleigh ve NC’debulunan başlıca araştırma merkezleriyle küresel deneyimden faydalanmaktadır.

 

lg löogo

LG Electronics, dünyanın dört bir yanında seksen bir tanesi yan kuruluş olmak üzere yüz on’u aşkın iş biriminde seksen iki bin kişiye iş imkânı sağlamaktadır. 2007  yılında $ 44     milyar’lık satış rakamına ulaşan LG, dört iş biriminden oluşmaktadır. Bunlar, Mobil iletişim, dijital aletler, dijital görüntü cihazları ve dijital medya. LG dünyanın önde gelen    CDMA/GSM ahizesi, klima, önden- yüklemeli çamaşır makinesi, optik sürücüler, DVD oynatıcı, düz ekran tv ve ev sinema sistemleri üreticisidir.

 

 

polycom

Polycom, dünya çapında 415,000′den fazla kişinin güvendiği ses ve video uyumu için açık standart tabanlı eşsiz iletişimde (UC) dünya çapında bir lider konumundadır. Polycom çözümleri gücünü, Polycom® RealPresence® Platformu, kapsamlı yazılım altyapısı ve en geniş iletişim, işletme, mobil ve bulut uygulaması kapsamıyla birlikte çalışan zengin API’ler, ve her ortamda güvenli yüz yüze video işbirliğini sağlayan cihazlardan almaktadır. Polycom ve 7,000′in üzerindeki ortak ekosistemi, en iyi kullanıcı deneyimi, en yüksek çoklu satıcı ile birlikte çalışabilirlik ve en düşük TCO sağlayan gerçek manada eşsiz iletişim sağlamaktadır.

 

samsung logoSamsung, 1990’lı yıllarda, Kore dışında hızlı bir büyüme göstermiştir. Diğer Asya şirketlerinin aksine, 1997’dekiAsya Ekonomik krizini neredeyse hasarsız atlatmıştır. Sadece Nissan tarafından kurulan Samsung Motor Co.’nun, Renault’a satışını gerçekleştirerek otomotiv işinden çıkması gerekmiştir. Bu dönemde Elektronik ve bileşenlerine  yatırım yapılmış, Samsung Elektronik; grubu içerisinde bulunan en etkin şirket haline dönüştürülmüştür. Grubun inşaat şirketi de, bu dönemde, Kuala Lumpur’daki  Petronas  kuleleri inşaatı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

 

toshiba logo

Toshiba, ileri düzey teknolojide bir dünya lideri ve öncüsü, bilgi ve iletişim sistemlerini; dijital tüketici ürünlerini; elektronik cihaz ve bileşenleri; nükleer enerji, endüstriyel    ve sosyal altyapı sistemleri de dahil olmak üzere güç sistemlerini ve ev aletlerini kapsayan gelişmiş elektronik ve elektrikli ürünlerin kapsamlı üreticisi ve pazarlayıcısıdır. Toshiba 1875 yılında kurulmuştur ve günümüzde dünya çapında 204.000 çalışana sahip ve yıllık satış tutarı 68 milyar doları (6,3 trilyon yen) aşan 740 şirketiyle global bir ağı yönetmektedir.

 

zebra-logo.png.adapt.full

1986 yılında kurulan Zebra Technologies, termal barkod etiket yazıcıları ve tüketim malzemeleri, etiket tasarım ve entegrasyon yazılımları, plastik kart yazıcıları ve RFID kodlayıcılarından oluşan, endüstriyel ve güvenilir baskı çözümleri sunan kendi alanında lider bir firmadır. Firmanın dünya üzerinde 100,000 rakamını aşkın müşterilerinde kurulu sistemlerinin sayisi 1,000,000 adedi geçmiştir. Portföyüne eklenen yeni çözümler ile son kullanıcı güvenliğinden veritabanı ve uygulama güvenliği çözümlerine kadar uzanan ve uçtan uca tüm güvenlik ihtiyacına çözüm sunabilen bir firmadır.

 

zyxel

1989 yılında, Tayvan’da kurulan ZyXEL bugün, işletmeler ve ev kullanıcıları kadar servis sağlayıcılar için de lider komple geniş bant erişim çözümleri tedarikçisi konumundadır. ZyXEL sunduğu çözümlerin, Üçlü Gösterim, Hizmet Kalitesi, Ağ Güvenliği ve Ağ Yönetimi gibi en güncel ve yeni networking özellikleri ile gurur duymaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Ar ena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

ArmAdA Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.

Denge Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.
 
INDEX Bilgisayar A.Ş.