American Power Conversion, veri kaybı, donanım hasarı ve sistemin çalışmamasının başlıca sebeplerine karşı koruma sağlar. 1981'de kurulan APC, akım dalgalanması baskılayıcıları, kesintisi güç kaynakları (UPS), güç düzenleme donanımları, güç yönetim yazılımı ve DC güç sistemleri ve ayrıca Nonstop Networking™ için hassas soğutma donanımları ve profesyonel düzeyde danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere global, uçtan uca AC ve DC tabanlı destek güç ürünleri ve hizmetlerinde lider konumdaki tedarikçidir.Legendary Reliability™ kavramıyla tanınan APC, masaüstü bilgisayarlardan veri merkezi işlemlerine ve komple tesislere kadar güç koruma çözümlerine dönük kalite, yenilik ve destek standartlarını belirlemektedir. Hem ev hem de şirket ortamları için tasarlanmış olan kapsamlı çözümleri, her boyuttan hassas elektronik, ağ bağlantısı, haberleşme ve endüstriyel donanımın yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını geliştirmektedir.

American Power Conversion, veri kaybı, donanım hasarı ve sistemin çalışmamasının başlıca sebeplerine karşı koruma sağlar. 1981’de kurulan APC, akım dalgalanması baskılayıcıları, kesintisi güç kaynakları (UPS), güç düzenleme donanımları, güç yönetim yazılımı ve DC güç sistemleri ve ayrıca Nonstop Networking™ için hassas soğutma donanımları ve profesyonel düzeyde danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere global, uçtan uca AC ve DC tabanlı destek güç ürünleri ve hizmetlerinde lider konumdaki tedarikçidir.Legendary Reliability™ kavramıyla tanınan APC, masaüstü bilgisayarlardan veri merkezi işlemlerine ve komple tesislere kadar güç koruma çözümlerine dönük kalite, yenilik ve destek standartlarını belirlemektedir. Hem ev hem de şirket ortamları için tasarlanmış olan kapsamlı çözümleri, her boyuttan hassas elektronik, ağ bağlantısı, haberleşme ve endüstriyel donanımın yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını geliştirmektedir.

American Power Conversion, veri kaybı, donanım hasarı ve sistemin çalışmamasının başlıca sebeplerine karşı koruma sağlar. 1981’de kurulan APC, akım dalgalanması baskılayıcıları, kesintisi güç kaynakları (UPS), güç düzenleme donanımları, güç yönetim yazılımı ve DC güç sistemleri ve ayrıca Nonstop Networking™ için hassas soğutma donanımları ve profesyonel düzeyde danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere global, uçtan uca AC ve DC tabanlı destek güç ürünleri ve hizmetlerinde lider konumdaki tedarikçidir. Legendary Reliability™ kavramıyla tanınan APC, masaüstü bilgisayarlardan veri merkezi işlemlerine ve komple tesislere kadar güç koruma çözümlerine dönük kalite, yenilik ve destek standartlarını belirlemektedir. Hem ev hem de şirket ortamları için tasarlanmış olan kapsamlı çözümleri, her boyuttan hassas elektronik, ağ bağlantısı, haberleşme ve endüstriyel donanımın yönetilebilirliğini, erişilebilirliğini ve performansını geliştirmektedir.